Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit pamjen më të bukur të fundjavës.

Ai ka publikuar në llogarinë e tij një foto të partneres, Xhensila Myrtezaj me vajzën e vogël, Ajka në mesin e një fushe.
Kallaku e ka shoqëruar këtë pamje me disa emoji zemrash dhe lulesh duke treguar se nuk mund ta kalonte më mirë mëngjesin e të shtunës mes shëtitjesh me dy vajzat më të shtrenjta të tij.
Kujtojmë se Besi ka ndarë herë pas here momente të ndryshme me Ajkën dhe Xhensilën duke shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit për shkak të situatave të ndryshme të krijuara në shtëpi.

Bes Kallaku ndryshon fe për t'u martuar me Xhensilën - Lajmet e fundit -  Zëri

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here