Foto e video hot, sms banale, policia zbërthen telefonin e 25 vjeçares, zbulohet se… –

Joard Meta eshte djali i arrestuar nga policia e Tiranes per ngacmim seksual.

Sipas burimeve, ai i dergonte nje vajze nje vit me te madhe se vetja foto, video nudo dhe sms banale.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit J. M., 24 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase 25-vjeçare”.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *