Adelina Tahiri festoi dje ditëlindjen e në këtë ditë speciale është surprizuar në mënyrën më të bukur nga bashkëshorti.
Teksa ajo flinte, Serjoza Markov e kishte kthyer dhomën e ndjenjes në një festë të vërtetë, të mbushur me tollumbaca, buqeta me lule, tortë e ëmbëlsira.
Adelina ka publikuar disa pamje nga ky moment ku shihet shumë e lumtur nga surpriza dhe e mahnitur nga dhuratat.
Dhurata për këngëtaren ishin një arush gjigant dhe një orë. “Wow. E gëzofsha ditëlindjen”, shkruan Adelina krah fotove e videove. /lajmee

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here