Categories: Uncategorized

Foto/ Hygerta Sako publikon foton e 12 viteve më parë dhe të gjithë pyesin: Si ia bën që nuk plaket?

Moderatorja e njohur e ekranit të ‘Rtsh’, Hygerta Sako është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë me ndjekësit një kujtim të 12 viteve më parë, teksa ka drejtuar ‘Miss Globe 2008’.

“#throwback 12 vjet me pare 🙈 Kam ndryshuar shume apo pak?
Kopertina e revistes Klan tetor 2008 Prezantuese e Miss Globe 2008”, ka shkruar Sako krah fotos ku shfaqet e veshur me një këmishë në ngjyrë të bardhë dhe e kuruar deri në detaje me pamjen e saj.

Ajo çfarë bie në sy nga postimi është dhe freskia e Hygertës, e cila vazhdon edhe sot të mbetet ndër figurat më tërheqëse të ekranit shqiptar.

Moderatorja bëhet shpesheherë nostalgjike, duke ndarë kujtime të ndryshme nga më parë dhe duke treguar se ndonëse vitet kalojnë, ajo gëzon po të njëjtat tipare tërheqëse si më parë.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago