(FOTO) Landi Hysi feston ditëlindjen e parë si baba dhe urimin më të ëmbël e mori nga i biri

Para disa javësh këngëtari i “West Side Family”, Landi Hysi, u bë baba për herë të parë i një djali. Këngëtari publikoi në rrjetet sociale një foto me djalin, duke ndarë lajmin e bukur me gjithë ndjekësit e tij. Ai zgjodhi për të emrin Lucas që interpretohet në shumë vende të botës si një person i lindur për të sjellë dritë. (KLIKO) 

Ditën e sotme artisti feston ditëlindjen që duket të jetë më e veçanta e tij, pasi këtë vit feston si baba. E mes shumë urimeve, më i veçanti është ai i Lucas, që është përcjell nga mami i tij, partnerja e Landit. Kjo e fundit ka postuar në Instastory një foto të Landit me të voglin, i cili fle gjumë mbi shpinën e tij.

“Gëzuar ditëlindjen papito”- shkruan ajo mbi foto.

Shumë urime për babi Landin!

/News31

.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *