Foto magjike! Bieta Sulo bëhet teze dhe emrin ia ka vënë vetë mbesës dhe i ka dedikuar fjalë zemre: Motra e djalit tim!

0
19

This post has already been read 18 times!

Me foton plot dashuri së bashku me Kroin dhe më të voglën e familjes, Zabel, moderatorja Bieta Sulo ka treguar se tashmë është bërë teze për herë të parë.

Two years after she became a mother for the first time, Bieta Sulo gives the unexpected news

Ajo ka publikuar në llogarinë e saj një moment ku shihet se Kroi po i dhuron një puthje motrës së tij, duke treguar njëherazi se emri i vogëlushes ka qenë një zgjedhje e Bietës, duke vazhduar traditën e emrave shqiptarë.

“Kroi & Zabel dhe une, zyrtarisht teze e lumtur me te ne kete bote dhe e kenaqur qe propozimi i tezes u perzgjodh nga prinderit. Zabel, nje emer shqiptar, motra e Kroi-t… s’mund te ishin me te kombinuar se kaq ”, ka shkruar Sulo në postimin e fundit në rrjetet sociale ku menjëherë kanë nisur urimet e shumta nga ndjekësit e saj.

Bieta Sulo reacts after the employment attacks near UKT - Showbiz dhe TV

Bieta Sulo is ready for the new show, but the last word belongs to the craftsmen! - Instagramming

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here