Ledri dhe Sara po përjetojnë ditët e tyre më të lumtura bashkë. Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sara ka organizuar një “Babyshower”, ku ka ftuar shumë personazhe të njohura.

E në imazhet e publikuara janë nëna dhe gjyshja e Ledrit që morën gjithë vëmendjen.

/RDA News

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here