(Foto) U doli sheshi tani! Mevlani dhe Ledjana kapen bashkë në lokal nate, kanë thyer rregullat keq: Puthje dhe…

0
14


Mevlani dhe Ledjana duket se janë në rrugën e duhur për tu bërë çift, ndonëse ka pasur shpesh krisje mes tyre.
Ledjana ka përsëritur dyshimet që ka për të, ndërsa Mevlani po përpiqet që ta bëjë për vete. Kujtojmë se ai i ka dedikuar këngën “Lady Ana”, gjë që ka ndikuar jashtëzakonisht shumë tek Ledjana.
Së fundmi në rrjet është përhapur një video ku Mevlani këndon këngën dedikuar Ledjanës, e cila e shoqëron në koncert.
Dyshja duken mjaft të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit teksa pjesëmarrësit këndojnë në kor këngën e tyre. Madje nuk ka munguar as momenti kur Ledjana i dhuron një puthje në faqe. /24news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here