Atdheu ka qene ne qender te vemendjes per rikthimin e tij ne Perputhen diten e sotme dhe jo vetem.

Por duket se ne nje moment qe cdo gje po shkonte mire per te, kane filluar problemet.

Ai eshte ndaluar mbremjen e djeshme nga policia ne Tirane dhe i kane bere kontroll. Redaksia ka siguruar foto dhe video gjate kontrollit qe policia i ka bere Atdheut, ndonse ende nuk dihet shkaku i ndalimit por dy shohet se ai eshte shoqeruar ne komisariat.

Deri me tani Atdheu nuk ka qene i ngaterruar me ligjin, vetem me zemrat e vajzave por se cfare ka ndodhur kjo mbetet per tu pare.

Urojme qe te kete qene thjesht nje kontroll rutine dhe t’ja kete hedhur lehte. /24news

https://lajmiditor.com/wp-content/uploads/2021/04/IMG_2273.mp4?_=1

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here