Fotoja/ Enca publikon foton me këmbët lart dhe me dorën te….. habit me fjalët: Kush e do këtë

0
24

This post has already been read 19 times!

Enca është një nga këngëtaret më të komentuara në showbizin shqiptar. Shpesh herë Enca provokon ndjekësit me fotot e saj dhe së fundi iu ka bërë një ftesë të hapur.

Enca provokon ndjekësit me foton me këmbën përpjetë: Kush e dëshiron këtë…

Në një prej fotove ajo shfaqet e ulur në një kolltuk dhe me njërën këmbë sipër dhe këtë ka menduar t’ua bëjë dhuratë fansave që e duan ta kenë këtë foto.

“Kush e dëshiron këtë foto? Do ua dërgoj”, ka shkruar Enca në Instagram.

ENCA ( @enca #enca ) • #Instagram #photos #and #videos #20… | Flickr

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here