Fotot/ Del edhe me burrin dhe me dashnorin, ja përse i ka habitur të gjithë Aurela Gaçe

Gjithmonë në qendër të vëmendjes… e kush tjetër përveç Aurela Gaçes? Këngëtarja e dashur për publikun është kujdesur gjithmonë për të ruajtur detaje nga jeta private, e për të mos i ndarë ato me të gjithë… por duket se kësaj here është “tradhtuar” nga të dashurit e saj.

E pranoj hapur, në dasmë kam edhe burrin, edhe dashnorin”, këngëtarja  shqiptare shtang të ftuarit (video)

Këngëtari Dashnor Diko, koleg me Aurelën dhe miq prej vitesh bashkë, ka ndarë disa momente në rrjetet sociale nga një drekë e përbashkët e këngëtares në një restorant në Tiranë, por jo vetëm.

Krah Aurelës shohim të shoqin e saj, Skerdin, i cili gjithë është “mbajtur” në hije nga këngëtarja. Këngëtarja nuk i ka kursyer batutat në të shkuarën ku sa herë që është shfaqur me Dashnor Dikon, ka thënë me humor se “…Për atë dashnorin që më pyet mua ky… Ai është i imi, është i yti, është i të gjithë neve. Dashnorin e kam lënë në shtëpinë e tij. Ai është Dashnor Diko.’,-shprehej më parë Aurela në “Xing me Ermalin”.

Featured image of article: FOTOT/ Aurela Gaçe pozon me burrin dhe Dashnorin, kush janë dy fatlumët që shijuan drekën me të në tavolinë, vite më parë thoshte: E kam lënë në shtëpinë e tij…

Aurela Gaçe reagon për batutën e burrit dhe dashnorit në dasmë - Showbiz

/RDA News