Fotot/ Do mbeteni pa fjalë, shikoni pak shtëpinë ku jeton Ardit Gjebrea një luks i madh ka dhe shumë…

0
21

This post has already been read 19 times!

Falë punës dhe fames së arritur, disa nga personazhet e njohura shqiptare kanë arritur të krijojnë një standart të mirë të jetesës dhe të krijojnë ambiente mahnitëse banimi.

Moderatori i njohur shfaq sa më pak detaje në fotografi apo video të postuara në rrjete sociale. Sepse kur vjen çështja tek shtëpia, Ardit Gjebrea gjithmonë tregohet i rezervuar. Edhe për festa nuk mund të ishte ndryshe.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here