Fotot/ E kanë dashur të gjitha femrat shqiptare, aktori italian pasi pranoi se e bën me meshkujt në krevat, kapet mat me të dashurin duke…

0
22

This post has already been read 19 times!

Gabriel Garko zbuloi publikisht se është hom osek sual para miliona shikuesve në ‘Big Brother Vip’ .

Aktori gjeti kurajon të pranonte para të tjerëve dhe vetes, se për disa vite kishte jetuar vetëm një përrallë në lidhjen e tij me Adua de Vesco.

48 vjeçari ka treguar ka qënë i fejuar për 11 vite me një burrë, të quajtur Riccardo, duke e mbajtur të fshehtë për kaq shumë kohë.

Së fundmi, mediat italiane duket se kanë zbuluar edhe identitetin e të dashurit aktual të aktorit.

Ata janë fotografuar së bashku gjatë një mbrëmjeje me mikeshat e Gabrielit, aktoren Eva Grimaldi dhe partneren e saj, Imma Battaglia. Gaetano Salvi, 23-vjeç, është emri i të riut që i ka marrë zemrën Gabrielit.

Ai është nga Napoli dhe punon në aeroportin e Malpensa-s. Nuk dihet ende se sa kohë kanë me njëri-tjetrin.

Gabriel Garko, the whole truth about the Italian actor: love, career and secrets – Madalina Ghenea

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here