Fotot/ E keni parë gjithmonë brune, por Ami ndryshon bëhet bionde do çuditeni se si duket

Amarda Toska i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me ndryshimin e papritur në pamje.

Edhe pse janë të pakta rastet ku ajo eksperimenton me look-un e saj, Amarda ka arritur të na befasojë teksa tregon se së fundi është kthyer në një bionde shumë të ëmbël.

Nuk e dimë nëse është efekti i ndonjë filtri apo vërtetë është kthyer në bjonde, por amarda ka goditur në shenjë me këtë ndryshim.

Pas publikimit të fotos komentet kanë qenë të shumta ku shumë prej ndjekësve janë shprehur se është shumë më e mirë brune.

Even Ami with Ermal opens the album 10 years ago, the challenge is to find the difference

Nuk do e besoni si dukeshin Ami dhe Ermali në fillmet e lidhjes (Foto) - Lajmet e fundit - Zëri

/RDA News