Fotot/ E mbani mend Harunin që donte Dilarën? Gruan në jetën reale e paska një yll të vërtetë: Bukuri e rrallë!

0
527

This post has already been read 515 times!

Barış Falay është një ndër aktorët turk më të preferuar në serialin e njohur “Fate të Kryqëzuara”.

FATE TE KRYQEZUARA/ Dilara takon Xhihanin dhe Haruni tërbohet, Hazall xheloze për shtatzëninë e Xhansu; Ja çfarë do të shihni nesër - Revista Who

Në rolin e “Harunit”, aktori i njohur turk ka arritur të rrëmbejë zemrat e teleshikuesve.

Por për post filmit, ku shfaqet mjaft i dashuruar me ‘Dilarën’, aktori edhe në jetën reale është tejet i dashuruar.

Falay është i martuar me Esra Ronabar dhe bashkë janë prindër të një djali bukurosh me sy blu.

Njihuni me “Harunin e Dilarës” në jetën reale, kjo është bashkëshortja e tij simpatike (FOTO)

ha.jpg

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here