Fotot/ Kjo është nusja më e pa cipë në botë, fustani që ajo veshi ditën e dasmën ia nxirrte të gjitha sheshit: Si nuk të tha gjë burri?

0
34

This post has already been read 29 times!

Fustani i nusërisë është ndoshta gjëja që një vajzë ëndërron më shumë. Por nuk do të flasim për nusen më të bukur në botë, por për nusen më të pa cipë në botë.

organizimi-i-nje-dasme-3 - Hapur

Epo kështu është cilësuar një vajzë e re, sepse fustani i saj i nusërisë ia tregonte të gjitha. Edhe pse kishte shumë dantella dhe një copë prej tyli nuses i dukej çdo gjë sheshit.

Shumë persona që kanë parë fotot kanë reaguar negativisht. Vetëm një grua tha:
Ajo ka të drejtë të vesh atë që i takon.”

Kurse ka edhe disa të tjerë që pyesin se si e kanë lënë burri të vishet ashtu.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here