FOTOT/ Mbetën duke e mohuar, Andi dhe Melisa kapen mat në restorant bashkë: E paskan bërë zyrtare tani

0
14


Prej kohësh rrjeti është i bindur se Andi dhe Melisa janë në një lidhje bashkë.

Mirëpo të zotët e punës e kanë mohuar vazhdimisht madje edhe kanë bere shaka me situatën.

Gjithsesi kësaj here nuk shpëtojnë dot. Kjo pasi një fans I ka fotografuar të dy ne makinë pranë një restoranti në periferi të Tiranës.

A janë vërtet bashkë? Kjo mbetet për t’u parë?!

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here