FOTOT/ Pasi doli nga Kuvendi, ish-deputeti shijon pushimet luksoze mes detit në Dhërmi –

Sezoni i verës është në kulmin e tij dhe të gjithë po shijojnë disa ditë relaksi, kryesisht në bregdetin e jugut.

Diçka të tillë ka zgjedhur të bëjë edhe ish-deputeti i Opozitës së re, Halit Valteri.

Pasi mbylli eksperiencën dy vjeçare në Parlament, Valteri nuk u rizgjodh më për një mandat tjetër, por tanimë ka zgjedhur të shijojë disa ditë pushime në Dhërmi pas dy viteve debatesh në Parlament.

Bashkë me bashkëshorten dhe me miq e mikesha, ai ka postuar disa foto e video teksa lundrojnë të gjithë në skaf në detin e bukur të Dhërmiut.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *