Fotot/ Shqiptarët i duan shumë, shikoni sa është rritur vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit: Qenka si drita!

0
32

This post has already been read 21 times!

Këngëtarja e njohur Mira Konçi prej vitesh jeton së bashku me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Është një ndër zërat dhe imazhet më të ëmbla të viteve ’90, por sa herë ta shohësh duket se koha ka ndaluar për të. Era Saraçi është vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, e cila njësoj si e ëma rezaton një mirësi në fytyrë.

Foto e saj e fundit në Instagram ku ndodhet në Tiranë është pëlqyer dhe shpërndar shumë nga ndjekësit e bukuroshes.

Era u bë vitin e shkuar pjesë e medias shqiptare pas diplomimit të saj në Colby College, në SHBA.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here