Fotot! Uau do mbeteni pa fjalë, shikoni sa shumë i ngjan mbesa Arbanës: Jani si dy pika uji

0
23

This post has already been read 18 times!

Moderatorja Arbana Osmani publikon shpesh në rrjete sociale foto ose video me mbesën e saj, Kenzën. Ajo është vajza e vetme e vëllait të Arbanës, Shpatit dhe mes hallës e mbesës ka një “ngjashmëri të fri kshme”.

Na la pa fjalë! Arbana Osmani publikon fotot me mbesën dhe

Ditën e sotme moderatorja ka treguar se ka dalë për “shopping” me Kenzën për të blerë veshje dhe rroba për bebushin e Arbanës që do të vijë së shpejti në jetë. Por këtë herë të gjithëve ju ka tërhequr vëmendjen ngjashmëria e madhe në tipare mes moderatores dhe mbesës së saj.

Menjëherë pas publikimit Osmani ka marrë me qindra mesazhe nga ndjekësit që të gjithë bien dakord në një mendje se Kenza duket si kopja identike e Arbanës.

“Sa herë që publikoj një foto ose video me Kenzën “, ka shkruar moderatorja duke nënkuptuar se ja vënë shpesh në dukje ngjashmërinë mes tyre.

Na la pa fjalë! Arbana Osmani publikon fotot me mbesën dhe

Na la pa fjalë! Arbana Osmani publikon fotot me mbesën dhe

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here