Categories: Uncategorized

Fotot/ Vetë është zonjë grua, po shikoni pak burrin e Eni Çobanit, ajo i dedikon edhe fjalë zemre

Eni Çobani është kthyer në një nga personazhet më të njohura dhe të dashura të televizionit shqiptar ku e shohim çdo javë në rubrikën ‘Shihemi në g jyq’ në programin ‘E Diela shqiptare’.

Ajo është tejet aktive edhe në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria, por nuk mund të themi të njëjtën gjë për jetën private.

Edhe pse ka folur disa herë për të birin, Aldin duke ndarë edhe foto të tij, bashkëshorti i juristes është një ‘mis ter’. Por, duket se Eni Çobani ka vendosur t’i lërë mënjanë rezervat për pak kohqë e të prezantojë për mijëra ndjekësit e saj bashkëshortin.

“Ave je njeriu me i afert i jetes time dhe te falenderoj pafund per mrekulline e jetes tone Aldit te shtrenjte” shkruan ajo nën foton me bashkëshortin.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago