“Fut ore reklama”/ Gazetarët qeshin me lot me deklaratën e Lulzim Bashës
Humbja e zgjedhjeve për herë të tretë nga Partia Demokratike nuk është pritur mirë në opinionin publik.

Përtes kësaj, humbja e disatë për Lulzim Bashën, i cili refuzon të lëshojë kolltukun e tij në drejtimin e partisë, ka bërë që në rrjet të plasin gallatat.

Edhe në emisionin e Ylli Rakipit, gazetarët Arjan Curri dhe Artur Zheji nuk e kanë mbajtur do të qeshurën ndërsa komentonin deklaratën e Bashës, se tani fillon lufta.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

 

.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *