Gazetari Artan Hoxha bën paralajmërimin e fortë: Nëse kjo gjë vazhdon ndodh, në Shqipëri do mbledhim kufo..

Gazetari investigativ Artan Hoxha teksa ka komentuar v ra sjet e bujshme nga grupet kri minale në Shqipëri u shpreh se kjo nuk do të përfundojë me kaq.

Ka në dorë një video/ Artan Hoxha plas 'bombën': Diskreditohet një  kryebashkiak, po e analizoj – Dosja AL

Sipas tij, nëse këto grupe luf tojnë për treg jashtë vendit, në Shqipëri do vazhdojmë të mbledhim kuf oma. Hoxha këtu përmend edhe qytetet më të nxehta.

“Për sa kohë grupet kri minale shqiptare do të luftojnë për treg jo këtu por jashtë vendit, në Shqipëri ne do të vazhdojmë të mbledhim kuf oma. Ngjarjet e Elbasanit, të Durrësit, të Vlorës, është futur dhe Tirana në mes, është dhe Lezha dhe Shkodra, përfshirë këtu Rrëshenin”, u shpreh Hoxha ne nje intervistë televizive.

/RDA News