Genta Ismaili i blen dhurata marramendëse të fejuarit për datëlindje dhe e uron me fjalë zemre: Dashuria!

0
34

This post has already been read 21 times!

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismaili, shpesh ndan në rrjetet sociale momente nga jeta e saj me partnerin turk Hysen Usta , dhe nuk janë të pakta rastet ku ajo tregon publikisht dashurinë për të. I tillë është dhe ky rast.

👑👑👑 @genta.ismajli #GentaIsmajli #GentaTors #Genta #GentaIsmajliFans #Zjarr @sellmakasumoviq | Beauty trends, Beauty, Instagram

Këngëtarja, në llogarinë e saj në Instagram, ndau një foto më ndjekësit ku i uron ditëlindjen partnerit.

“ Gëzuar ditëlindjen dashurisë sime” shkruan Genta .

Gjithashtu , ajo çfarë bie nën sy, është se Genta nuk është kursyer aspak për dhuratat ndaj partnerit, pasi duket që janë të një prej firmave më të njohura në botë.

Image

Kush është djali me të cilin u puth në buzë Genta Ismajli? - Gazeta Mapo

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here