Gjakosen rruget, dy te vdekur nga aksidenti frikshem

0
195

This post has already been read 17 times!

Vetëm pak minuta më parë ka ndodhur një aksident rrugor ka ndodhur në autostraden e Vlores.

Dy makina janë përplas.ur dhe nga informacionet paraprake raportohet për më shumë se dy të pl.agosur dhe dy kane ndruar jete.

Nuk dihet ende gjendja e të pla.gosurve, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet të zbardhë shkaqet e aks identit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here