Gjenden trupat e dy të rinjve

0
24

This post has already been read 16 times!

Janë gjetur trupat e pajetë të kushërinjve Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj.

Trupat e tyre janë gjetur në fshatin Rrenc.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e dy vik tim ave.

Policia nuk ka dhënë ende asnjë informacion.

Autor i dyshuar është Danjel Pepaj.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here