Categories: Uncategorized

Gjendet i pajetë në kamion një shqiptar


ITALI

Një shofer kamioni 45-vjeçar është gjetur i vd.ekur brenda kabinës së kamionit të tij të parkuar në një zonë shërbimi në qytetin e Monselice, në provincën italiane të Padova.

Rreth orës 11:30 të ditës së sotme, zjarrfikësit, oficerët e policisë dhe një ambulancë udhëtuan për në stacionin e shërbimit IP në Strada Rovigana, në Monselice, kur një shofer kamioni nuk iu përgjigj thirrjeve në derën e kabinës.

Bëhet fjalë për 45-vjeçar me kombësi shqiptare, i cili ndodhej prapa sediljes së shoferit.

Dera e kabinës ishte mbyllur nga brenda dhe zjarrfikësve u desh të thyejnë bllokimin e derës për të hyrë brenda për të nxjerrë turpin e pajetë të kamionistit. Shqiptari dyshohet të ketë vdekur prej ditësh nga shkaqe natyrore.

Prokurori i ngarkuar me hetimin, meqë viktima nuk kishte shenja dhune, vendosi t’ia dorëzonte trupin një të afërmi.

The post Gjendet i pajetë në kamion një shqiptar appeared first on Roba Da Albanesi.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago