Gjendet i pajetë një person tek liqeni i Pogradecit

0
13

POGRADEC

Një person është gjetur i mbytur pasditen e sotme në Liqenin e Pogradecit. Trupi i pajetë është transportuar në spitalin e Morgut.

Policia e Pogradecit ka mbërritur menjëherë në vendin ku ka ndodhur ngjarja.

Nuk dihen ende shkaqet dhe as rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

Ambulance
Foto ilustruese

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here