Categories: Uncategorized

Gjyshi lë mbesën 12 vjeçe shtatzënë, ajo rrëqeth me rrëfimin: Kur prindërit iknin në punë ai…, filloi që kur isha 5 vjeçe….

Historia e kësaj vajze do ua pre k zemrën. Histrinë e saj të hidhur e ka treguar media angele ”The Sun”.

Charlotte Wade tani është 22 vjeçe, por kur ajo ishte 12 vjeçe e kapi me z or dhe e bëri me të ai që duhet të ishte gjyshi i saj. Vajza e vogël mbeti shtatzënë dhe gjyshi i saj e bëri atë gjë për vite me radhë.

Ai e kishte de tyruar madje edhe ta hi qte femijen. Gjyshi i saj kishte filluar ta p rekte vajzën e vogël, që kur ishte 7 vjeçe. E ditur më tej bëhej se
Raymond Hodges, ishte babai i njerkut të tij dhe ai shpesh kujdesej për vajzën e vogël ndërsa prindërit e saj shkonin për të punuar.

Vajza e tregoi pas shumë vitesh çdo gjë që ai i kishte bërë. Ajo ka treguar me lot në sy se ai kishte filluar ta pre kte në trup që kur ajo ishte vetëm 5 vjeçe.

Ai kishte filluar me put hjen dhe më vonë filloi ta nga cmo nte atë natën ndërsa prindërit e saj ishin duke fjetur.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago