Gra.bitet shtepia e futbollistit shqiptar/ 70 mije euro dhe 3 ora te shtrenjta

0
10

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare Rey Manaj ka rënë pre e haj.dutëve. Futbollisti shqiptar i cili dje shënoi dy gola me fanellën e Barcelona B, ka mësuar më pas lajmin e keq që në shtëpinë e tij kanë hyrë disa ha.jdutë. Mediat spanjolle ende nuk e kanë raportuar një lajm të tillë, por është menaxheri i VIP-ave këtu në Shqipëri, Xhani Demika, ai që ka zbuluar gjithçka përmes një postimi në rrjetet sociale. Në një postim në InstaStory Xhani tregon se Manajt i janë vj.edhur 70 mijë euro cash edhe tre ora të shtrenjta. Ndërkohë ende nuk ka asnjë reagim nga vetë Manaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here