Greta Koçi ka datëlindjen sot/ I bëjnë dhuratën që nuk e ka marrë askush më parë: Nga tani një yll do ketë emrin e saj

0
33

This post has already been read 16 times!

Këngëtarja Greta Koçi festoi ditën e sotme përvjetorin e saj.

Sigurisht që urimet që ka marrë nga fansat dhe miqtë kanë qenë të shumta. Por, një nga dhuratat që Greta ka zbuluar në Instagram ka qenë padyshim një ndër më të veçantat që këngëtarja ka marrë.

Një yll në qiell do të mbajë emrin e Greta Koçit.

Këngëtarja ka shkruar “Kjo dhuratë më gëzoi pafund. Tashmë një yll në qiell mban emrin tim. Faleminderit nga zemra”, ka shkruar Greta krah postimit në llogarinë e saj.

Greta Koci - Lum kush m'ka - YouTube

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here