Gruaja e la dhe iku, ai nga inati heq 76 kile dhe bëhet një yll: Po tani që e duan të gjitha si do ia bësh?

0
20

This post has already been read 17 times!

Pasi u nda nga ish-partnerja, Phelim Stack nga Bristoli iu rr ek palestrës, duke arritur të humb gjysmën e peshës trupore në një periudhë kohore prej 18 muajsh – duke transformuar plotësisht linjat e tij trupore, transmeton Telegrafi.

Phelim weighed 26 stone at his heaviest. Credit: Phelim Stack

Phelim kishte filluar ushtrimet në një palestër fitnesi në lagjen ku jeton, pasi partnerja e braktisi e falë përkushtimit i humbi 76 kilogramë.

“Një ditë u zgjova nga gjumi duke i thënë vetes se jo gjithçka ka marrë fund”, ka deklaruar 29-vjeçari.

Për këtë transformim është krenar edhe biri i tij 5-vjeç që e quan “babai muskuloz”.

Man Dumped When He Weighed 26st Reveals Ripped Physique - LADbible

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here