Categories: Uncategorized

Gruaja e tij mezi i shpëtoi sëmundjes së ligë, i hoq ën edhe gji njtë kurse burri i thotë: Unë do të lë nuk fle dot me ty po nuk…

Një grua mezi i shpëtoi një së mundje të keqe. Asaj i hoq ën mjekët të dy gj injtë për ta shpëtuar, por burri i saj nuk e mbështeti fare.

Burri i saj u zemërua me të. Madje as nuk pranonte të f linte me të. Ai i tha se në se nuk bënte opera cion plastik gjo ksi ai do e linte.

Këtë histori e ka treguar për ”Daily Star” motra e saj. Ajo ka thënë:
Kunati im është një i diot. Motra ime lu ftoi për jetën e saj, kurse ai i thotë do të lë nëse nuk bën gj oksin operacion.

Po ashtu ajo ka thënë se motra e saj është martuar me një gomar dhe se ajo duhet ta lërë atë.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago