Gruaja i jep dajak burrit në mes të Tiranës. Ndërhyjnë për ti ndarë por ajo vazhdon ta rrahë.

0
23


Një grua ka dhunuar fizikisht një burrë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit në mes të rrugës në prani të kalimtarëve të tjerë.

Siç shihet edhe në foto, gruaja nuk kursehet aspak, ndërsa me gjithë forcën që ka vijon që të ushtrojë dhunë ndaj bashkëshortit të saj.

Sipas dëshmitarëve një djalë ka ndërhyrë për të ndarë çiftin, por gruaja ka refuzuar ndihmën e qytetarit dhe ka vijuar me dhunën.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here