Gruaja nga vlora

0
480

Një ngjarje e rëndë tro.nditi sot Vlorën, teksa u mësua se një grua e identifikuar si Valbona Prenga mbante të vd.ekur në banesë bashkëshortin e saj, Llazar Prenga dhe kjo prej disa ditësh. Pas kësaj, kanë nisur hetimet, teksa “Balkan Web” deklaron se një nga pistat e ngjarjes është edhe vra.sja.

Kujtojmë se Prenga vuan nga probleme të shën.detit mend.or, teksa po merret në pyetje lidhur me ngjarjen. Dyshohet se problemi që ka mund ta ketë shtyrë që të vr.asë bashkëshortin dhe më pas trupin e të ndj erit ta mbajë prej ditësh në shtëpi. Pas këtyre dyshimeve pritet që trupit të vikt.imës t’i bëhet auto psia për të zbuluar të vërtetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here