Ngjarja e frikshme/ Gruaja paguan 1 mln euro vrasësin me pagesë për të eliminuar ish-futbollistin

0
291

This post has already been read 48 times!

Ishte futbollisti i kombëtares turke, Emre Ashik, ka rrezikuar të vr.itet për çështje parash. Lajmin e kanë zbuluar së fundmi mediat turke, të cilat kanë publikuar së fundmi planin djallëzor të gruas së tij për ta “hequr qafe”. Ish-lojtari i Gallatasarit, Fenerbahçes dhe Beshiktashit u martua me bashkëshorten e tij Jagur Ashik në 2012, me të cilën nuk janë të divorcuar ende dhe kanë tre fëmijë. E megjithatë, gruaja aku.zohet se ka tentuar ta vr.asë të shoqin.

Sipas mediave turke, gruaja është vënë në kontakt me një vr.asës me pagesë, të cilit i ka ofruar 10 milionë lira turke (pak më shumë se 1 milion euro) për të vr.arë ish-mbrojtësin e për ta varr.osur në një vend të sigurtë. Në fund, plani dështoi, sepse vetë vr.asësi ka vendosur t’i tregojë ish-futbollistit. Kështu, për fatin e Emre Ashik, vra.sësi me pagesë ka patur ndërgjegje dhe tani ai gëzon shëndet të plot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here