Gruaja tregon dramën e saj duke qarë me dënesë: Burri ma drodhi në krevat me mamanë time dhe djali unë i pa duke….

0
26

This post has already been read 20 times!

Ajo u bë vir ale në Tik Tok pasi ndau historine e saj një ditë pas ditëlindjes së saj të 33-të, teksa tha se burri i saj kishte fjetur me nenen e saj per… 5 vite.

Gjumi me televizorin ndezur mund t'iu shëndoshë, drita dëmton metabolizmin – A2 CNN

Në një seri videosh, Jamie shpjegoi se me e keqja ishte se kete tr adhti e kishte zbuluar djali i saj, pasi i kishte kapur ne shtrat bashke.

Jamie ishte shka atërruar nga e vërteta, por pretendon se ajo nuk mund ta linte burrin e saj menjëherë për shkak të kufizimeve financiare.

Çifti u divor cua përfundimisht në 2017 dhe burri i saj që nga ajo kohë është martuar me nenen e saj.

Me drita ndezur apo me drita fikur? Ky është sekreti i dhomës së gjumit

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here