Habit Olsa e Përputhen/ Më mungon shumë Fatjon Kuqari

0
9


Olsa Muhameti është mjaft aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka realizuar një bisedë virtuale ku iu përgjigjur mjaft pyetjeve në lidhje me emisionin ku ajo është autore.

“Cili/a nga konkurrentët e “Për’puthen” të mungon më shumë që nuk është më dmth?”, ka pyetur ndjekësi/ja. “Fation Kuqari sigurisht një nga djemtë më të drejtë që kanë qenë në “Për’puthen””, i është përgjigjur Olsa, duke treguar kështu edhe preferencën e saj.

Kujtojmë se ai nuk arriti të gjente dashurinë dhe shpirtin binjak brenda programit dhe para disa javësh vendosi të dorëhiqej. Fationi u shpreh se kishte menduar prej kohësh të linte programin dhe se nuk mund të vazhdonte më tej të bëhej pjesë e hipokrizive.

Menjëherë pas emisionit të gjithëve ju tërhoqi vëmendjen një lidhje e ngushtë mes tij dhe Fifit. Këta të dy u shfaqën bashkë në rrjete sociale, por më vonë u zbulua se ata do të bashkëpunonin me njëri-tjetrin për këngën e re të Fifit që u publikuar para pak ditësh. Historia e me Fifin u mbyll me kaq, por më pas fansat nisën të preokupoheshin për një tjetër vajzë të njohur.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here