Një tentativë për vjedhje ka rezultuar e pasuksesshme për një hajdut në autobusët e Tiranës.

Lajmi është bërë me dije nga një qytetar, i cili ka treguar se hajduti u kap menjëherë nga një polic që ndodhej brenda në autobus.

Efektivi i policisë ka ndërhyrë dhe e ka arrestuar, por siç shton qytetari, për disa momente dyert e autobusit nuk po hapeshin dhe kjo gjë ka shkaktuar një lloj paniku tek qytetarët.

Mesazhi i mbërritur:

Prsh Joq! ishte hajdut po u mundonte t vidhte dhe qe.lloi polici brenda n autobuz dhe e ndali. E arrestuan, po dyert nuk po hapeshin. Flm.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here