Hapet Lotaria Amerikane, ja kur nisin aplikimet!

0
82

This post has already been read 75 times!

Ambasada Amerikane ka njoftuar se më 7 tetor 2020 do të hapen aplikimet për lotarinë amerikane. Në njoftim në mediat sociale, Ambasada Amerikane shkruan se nga data 7 tetor, 2020, ora 18:00 (ora shqiptare) deri më 10 nëntor 2020, ora 18:00 (ora shqiptare) aplikimet do të jenë të hapura.

Njoftimi i plotë:

Regjistrimet për Programin e Lotarisë Amerikane 2022 do të jenë të hapura nga data 7 tetor, 2020, ora 18:00 (ora shqiptare) deri më 10 nëntor 2020, ora 18:00 (ora shqiptare)! Për më shumë informacion, klikoni këtu: http://ow.ly/7dCz50BFoLx Vazhdoni të na ndiqni në Facebook, Twitter dhe instagram gjatë kësaj kohe, për të marrë këshilla mbi plotësimin e aplikimit tuaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here