Hapi kamerat e fshehta dhe mbeti pa fjalë kur pa se kush ia lëvizi mjetin

0
32

This post has already been read 22 times!

Pronari i një kamionçine në Filipine mbeti pa fjalë kur pa në mëngjes se automjeti nuk ishte në vendin e parkimit.

Për këtë ai hapi pamjet e kamerave të sigurisë për të parë se çfarë kishte ndodhur.

Mund të duket e pabesueshme, por ajo që vuri re i shokoi të gjithë, pasi kamioni i vogël lëvizte, dhe dera e pasgjerit hapet për një moment.

Në fakt nga kamerat shihet se askush nuk ishte brenda në kamion, ndërsa pronari mendon se ka qenë fantazmë.

Për më tepër detaje, ndiqni videon e mëposhtme.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here