Kandidatja për deputete e Lëvizjes Socialiste për Integrim, e cila u rendit e fundit në listë, Brisida Shehaj ka akuzuar Partinë Demokratike për humbjen.

Përmes një story në Instagram, ajo thotë se Basha kishte skenarët e tij dhe jo të opozitës.

“Jam shumë dakord me ty. Unë kam gabuar e para sepse kam qenë pro atij vendimi, por harruam që Basha ka skenaret e veta jo të opozitës”.– shkruan Brisida.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here