Djali i ri qe shmangu një tragjedi në sheshin Skenderbej te dielen e votimeve ne Shqiperi,ku një person hyri me makinë e rrezikoi jetën e qytetarëve ka qene dje i pranishëm në shesh per te degjuar fjalimin e fitores se PS.

I riu është filmuar ditën e sotme në shesh teksa kryeministri Rama po mbante fjalimin e fitores pas votimit të 25 prillit me 74 mandate sipas KQZ-së.

I riu po ashtu u falenderuar nga presidenti Meta dhe kryeministri Rama atë ditë për aktin heroik të qytetarit që neutralizoi 32-vjeçarin nën efektet e lëndëve narkotike.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here