Historia-e çiftit të divorcuar Shqiptarë: Natën e parë të martesës zbulova që ajo

0
287

Seanca e fundit e ndërmjetësimin e “Shihemi në Gjyq” në Tv Klan, nuk ka qenë aspak e lehtë për Eni Çobanin. Kalvari i shqetësimeve të Majlindës nisi që natën e parë të martesës me bashkëshortin e saj, i cili pretendon se ajo nuk ishte e vi rgjër.

Nga ku nisën dhe të gjitha problemet.Majlinda ngelet shtatzënë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here