Categories: Uncategorized

Horoskopi ditor, 24 shtator 2020

Parashikimi i yjeve. Ky është horoskopi për ditën e enjte 24 shtator 2020 që Mega News sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashurisë. Mundohuni që të mos flisni dhe tensionoheni. Në punë do të ketë nervozizëm dhe tensione. Do e keni të vështirë të sqaroheni dhe të gjeni një marrëveshje.

Demi

Nëse ka probleme të pazgjidhura në dashuri, ka ardhur koha që të sqaroheni. Sa i takon punës, nëse keni një aktivitet tuajin, do të punoni më shumë. Do të përballeni me shqetësime të mëdha sa i takon të ardhurave.

Binjakët

Të lindurit e kësaj shenje i pret një e enjte intriguese. Diçka e re do të vijojë. Në sferën profesionale, ju pret një ditë tejet pozitive. Diçka po ndryshon për mirë dhe ju jeni të vetëdijshëm për këtë fakt.

Gaforrja

Hëna nuk është në anën tuaj, ndërkohë që ju do të jeni nervoz. Në raportin në çift do të përballeni me debate, ndaj bëni kujdes.

Luani

Dashuria paraqitet mjaft e favorshme, ndërkohë që në këtë periudhë mund të lindin situata të bukura. Sa i takon punës mos hezitoni përballë propozimeve të reja. Nuk duhet të dekurajoheni.

Virgjëresha

Hëna është në anën tuaj dhe kjo do ju ndihmojë që të rikuperoni raportet. Lajme të mira do të ketë për çiftet që janë përballur me vështirësi. Sa i takon punës, do të ketë zhvillime premtuese. Duke nisur nga data 28, Marsi do të ketë ndikim të favorshëm.

Peshorja

Gjithë ata që janë të dyjëzuar mes dy historish dashurie, gjatë kësaj dite do të jenë më të pavendosur se kurrë. Sa i takon punës, nëse keni bërë një kërkesë dhe s’po merrni përgjigje, mund të humbni toruan.

Akrepi

Ju pret një ditë pozitive në dashuri. Mundohuni që debatet dhe problemet ti shtyni për një moment tjetër. Në punë do të përballeni me disa vështirësi, të cilat duhen kapërcyer.

Shigjetari

Venusi do të ketë ndikim të favorshëm, ku do të jeni gati të bëni zgjedhje të rëndësishme. Sa i takon punës, gjatë kësaj periudhe dikush ka shfaqur dyshime lidhur me një projekt ku jeni të përfshirë.

Bricjapi

Hëna do të jetë e pranishme tek të lindurit e kësaj shenje. Kjo do të thotë vetëm një gjë: periudhë pozitive për dashurinë. Në punë, do të përballeni me disa tensione. Bëni mirë që të analizoni të gjitha mundësitë.

Ujori

Nëse ka një person të cilin e keni përzemër, ka ardhur momenti për të folur për planet tuaja, me afrimin e tetorit. Sa i takon punës, ekziston mundësia që të pranoni një kompromis të mirë.

Peshqit

Në fund të muajit, do të jetoni një periudhë interesante për dashurinë. Ndërkohë e enjtja do të sjellë përmirësim të ndjeshëm. Sa i takon punës, duhet të zgjidhni një problem. Edhe në këtë drejtim fundi i muajit do të jetë dukshëm më i mirë.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago