Me tanga dhe vithet ne plan të parë, Kengetarja shqiptare terbon rrjetin me foton topless

0
316

This post has already been read 310 times!

Vildane Zeneli është ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me poza të nxehta.

Modelja pozoi topless pranë pishinës e veshur me tanga, duke vendosur në plan të parë të pasmet e saj bombastike.

Ajo dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse në foton e nxehtë, teksa ekspozoi linjat e saj perfekte trupore.

Vildane Zeneli herë pas here ngre temperaturat me pozat provokuese dhe nuk le vend për imagjinatën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here