Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për të gjitha shenjat?

0
9

Dashi

Çiftet duhet të shmangin të qenit shumë të druajtur dhe tepër fatalist. Ju nuk mund të merrni gjithmonë atë që dëshironi nga partneri juaj, veçanërisht nëse nuk bëni asgjë për ta lumturuar atë.

Demi

Ndjenjat tuaja mund të jenë shumë më të dukshme se zakonisht dhe kjo padyshim që do t’ju bëjë pak të prekshëm. Por çfarë rëndësie ka për ju ? Lumturia është një çmim që mund ta paguani tani!

Binjakët

Në muajt e ardhshëm më në fund do të jeni në gjendje të zgjidhni të ardhmen tuaj, por për momentin duhet t’i nënshtroheni asaj që fati ju ka rezervuar, madje pa i bërë vetes shumë pyetje në lidhje me të.

Gaforrja

Ju keni disa mundësi, por nuk i vëreni ose më mirë, bëni sikur asgjë nuk ka ndodhur. Ky është një qëndrim që sigurisht nuk do t’ju çojë të takoni shpirtin tuaj binjak ose ta mbani atë afër jush!

Luani

Aventurat tuaja mund të mos kenë një fund, të paktën këtë javë , dhe e gjithë kjo do të duhet t’ju kënaqë, sepse do të gjallërojë një jetë ndryshe të rrafshuar pa stimuj të mëdhenj sentimental!

Virgjëresha

Ju mund të përballoni shumë më shumë efuzione afektive nëse thjesht dëshironi, kështu që do të ishte e këshillueshme që të bëni një përpjekje pak më shumë ndaj të afërmve, miqve dhe kështu me radhë, në mënyrë që të mos kritikoheni ose pyeteni.

Peshorja

LEXO EDHE: Më thuaj çfarë shenje horoskopi je, të të them cila pjesë e trupit tënd është më tërheqëse
Çiftet duhet të jenë më spontanë dhe të shohin si shkojnë gjërat. Nëse partneri ju vlerëson, do ta bëjë atë falë asaj që jeni dhe jo domosdoshmërisht falë asaj që mund të jeni!

Akrepi

Beqarët do përpiqen shumë të takojnë njerëz por nuk do të jetë e lehtë. Ndonjëherë do të ishte shumë më mirë të qëndroje vetëm në shtëpi sesa të shohësh disa skena. Njerëzimi nuk është gjithmonë i gatshëm të japë më të mirën e tij.

Shigjetari

Çiftet do të kenë një moment shumë të butë me partnerin e tyre dhe kjo do i afrojë ata në rast se kanë qenë pak të ftohtë me njëri-tjetrin. Ata që nuk kanë pasur momente të tilla nuk mund të thonë se nuk janë me fat.

Bricjapi

Ju keni disa vështirësi objektive tani, veçanërisht në lidhje me marrëdhënien tuaj të fundit. Ju nuk jeni të sigurt se çfarë po ndieni ose të paktën jo aq të sigurt më. Mund të jetë çështje kohe dhe asgjë më shumë.

Ujori

Çiftet do të duhet të ngacmojnë pak më shumë me njëri-tjetrin , në mënyrë që të mos arrijnë në një përkufizim të sheshtë të marrëdhënies, i cili gjithmonë mund të jetë i rrezikshëm.

Peshqit

Supozime të caktuara mund t’i vënë marrëdhëniet tuaja në telashe. Shmangni të qenit shumë agresiv ndaj atyre që ju kërkojnë vetëm pak kohë , ndoshta për t’u përshtatur./ CNA.al

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here