Humb jetën 39-vjeçarja në Korçë

0
52

KORCE

Dy mjekë në Korçë janë pro.ceduar pe.na.lisht në gjendje të lirë pasi dyshohet se nuk kanë respektuar protokollet mjekësore gjatë trajtimit të pacientes Xh. D., 39 vjeçe, banuese në Korçë, e cila dje rreth orës 16:30 ka gjetur vd.e.kjen në një klinikë private.

Të proceduarit janë shtetasit me iniciale I. B. (65 vjeç) dhe M. P. (39 vjeçe), të dy banues në Korçë.

Në lidhje me këtë rast, po priten rezultatet e autopsisë ligjore.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here