Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të zhvillojë pasditen e sotme një takim me drejtuesit politikë të qarqeve.

Mësohet se takimi i Bashes me drejtuesit e PD në qarqe do të zhvillohet në orën 18:30.

Nuk dihet ende çfarë do të diskutohet, por numërimi i kutive të votimit është drejt fundit dhe rezultatet e deritanishme nxjerrin kreun demokrat humbes.


Previous articleNumerimi i kutive te fundit, ja si ndahen mandatet deri ne keto momenteLeave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here