Categories: Uncategorized

I çm.endur nga xhelozia, shqiptari ne Itali tenton të mb.ysë gruan me tel. Si shpëtoi për mrekulli 41-vjeçarja, i tha se në spital do…

Me arsyetimin që ajo të tërhiqte një dokument pune, shqiptari ftoi ish-gruan në shtëpinë e tij, dhe në momentin që ajo hyri në shtëpi mori një tel elektrik dhe u përpoq ta mbyste.

ITALI– Policia italiane ka arrestuar një 47-vjeçar shqiptar nga Genova pasi  tentoi të mbyste me një tel ish-gruan e tij italiane. Sipas mediave italiane, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e 47-vjeçarit, si pasojë e xhelozisë së tepruar të shqiptarit.

Me arsyetimin që ajo të tërhiqte një dokument pune, shqiptari ftoi ish-gruan në shtëpinë e tij, dhe në momentin që ajo hyri në shtëpi mori një tel elektrik dhe u përpoq ta mbyste.

41-vjeçarja italiane ka shpëtuar për mrekulli, ndërsa në sekondat e fundit ka bindur burrin e saj, që të ndërpriste dhunën dhe ta dërgonte në spital. Teksa negocionte, ajo e bindi ishin e saj se në Polici do të depononte se ishte sulmuar nga një i panjohur.

Sapo mbërritën në spital, shqiptari u arrestua, pasi pavarësisht prezencës së burrit, 41 – vjecarja arriti që t’i bindte efektivët e policisë se ai ishte i agresori. Mjekët njoftuan Policinë, ndërsa burri u arrestua për vrasje në tentativë.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago